• Magyar
  • Slovak

Hudobná skupina T-2's Music

T-2 Music
Produkcia hudby na úrovni pre svadby, rodinné oslavy, plesy a spoločenské podujatia.
T-2 Music

Bleskové správy

Momentálne disponujeme aparatúrou s výkonom 3000W, čo bohate postačuje na ozvučenie väčších miestností. Aktívne bassreflexové boxy zabezpečia pevný základ hudobnej produkcii aj pri nižšom výkone.

Takže nemáme dôvod hrať hlasno...

 
Úvodná stránka
O nás

Hudobná skupina T-2's Music je obľúbenou skupinou svadieb, rodinných osláv a spoločenských podujatí. Naše TRADÍCIE siahajú až na začiatky 80-tych rokov. Meno skupiny sme si zvolili zo začiatočných písmen našich krstných mien:

  • Burger Tibor - spev, klávesy, harmonika
  • Horváth Tibor - spev, gitara, husle

Kliknutím na odkaz DEMO môžete nahliadnuť do videozáznamov našej produkcie, ktoré sme vybrali z rodinných DVD záznamov  našich vystúpení.

Skupinu je možné objednať v dvoch jednoduchých krokoch:

  • pred objednávkou môžete skontrolovať v menu PREHĽAD AKCIÍ či Váš termín je ešte voľný
  • v prípade že želaný dátum ešte nie je obsadený, kliknite na menu KONTAKTY, kde nájdete telefónne číslo, alebo formulár cez ktorý nám môžete poslať Vašu objednávku/otázku

V našom hudobnom živote sme sa podielali na zábave mnohých spokojných ľudí. V tom nám pomohol starostlivo zostavený repertoár z najnovších hitov maďarskej a medzinárodnej modernej hudby, evergreenov, slovenských poliek, maďarských čardášov, bez ktorých sa zábava ani nemôže konať.

Hudobná ponuka skupiny T-2's Music zabezpečí zaručenú zábavu rôznych vekových kategórií a dáva široké možnosťi na našich vystúpeniach. Prednesený repertoár znie v originálnom štíle s hodnovernými nástrojmi.

Korektný chod vystúpení zabezpečuje vlastná aparatúra so spoločným výstupným výkonom 1600W, čo umožňuje aj ozvučenie väčších sál.

Naším cieľom je vyhovieť požiadavkám zákazníkov tak, aby na prežité hodiny s nami spomínali vždy v dobrom. Veríme, že  väčšina z Vás si uvedumuje, že rodinné akcie sa organizujú raz, a nedajú sa zopakovať a preto zverte časť akcie - zábavu nám, ktorí túto prácu robíme už vyše 15 rokov s dobrou náladou a máme v tomto smere bohaté skúsenosti.
Sála môže byť pekná, večera chutná, na to dlho nikto nebude spomínať, ale keď bola zábava dobrá - na to každý.

Skupina T-2's Music pôsobí na Slovensku v Dunajskostredskom okrese, no nie je pre nás problémom hrať pre Vás kdekoľvek na Slovensku, v Maďarsku.

Keď hľadáte hudobnú skupinu pre Vaše podujatia, navštívte nás na niektorom z vystúpení.

 
YAMAHA GenosYAMAHA Tyros2GuitarHarmonikaViolinT-2's Music
© 2024 T-2's Music
Webhosting by WebSupport.sk